arriba
Sábado, 3-Decembro-2022

 

 
PortadaseparatorO centroseparatorOrganización


Organización


Equipo directivo:

  • Director: Abel Ocampo Sánchez.
  • Vicedirectora: Eva Álvarez González
  • Secretario: Bienvenido Couso Domínguez
  • Xefatura de Formación: Sira Coello Gabián

Órganos de coordinación:

Área de Calidade Innovación e orientación profesional

A xefatura desta área é exercida pola persoa responsable da vicedirección e estará formada por polos seguintes departamentos e coordinacións:

DEPARTAMENTOPERSOA RESPONSABLE
Departamento de Información e orientación profesional Pablo Rodríguez Álvarez
Departamento de Calidade e innovación María Carmen Vázquez García
Departamento de Relación con empresas Rubén Ansia Vázquez
Departamento de Acreditación e probas Dolores María Sarmiento Prieto
Coordinación de Emprendemento María Jesús Carnero Gómez
Coordinación de Innovación e formación do profesorado María Teresa Grande Salgado
Coordinación de Tecnoloxía da información e comunicación Sabela Fraga Domínguez
Coordinación de Programas Internacionais Roberto Fernández Cartón


Área de Formación

A xefatura desta área é exercida pola persoa responsable da xefatura de estudos e estará formada por polos seguintes departamentos e coordinacións:

DEPARTAMENTOPERSOA RESPONSABLE
Departamento de Servizos Socioculturais e á Comunidade Gisela Velo García
Departamento de Comercio e Marketing Segundo Varela Fernández
Departamento de Administración e xestión Marta Troncoso Casares
Departamento de Formación e orientación laboral Rita Campos López
Departamento de Dinamización de idiomas Eva Mª Alonso Fernández
Coordinación da Biblioteca Celia Blanco Sobrino
Coordinación Dinamización lingua galega Lidia Blanco Cerradelo


Área de Administración e xestión

A xefatura desta área é exercida pola persoa responsable da Secretaría


Comisión de Seguridade e saúde laboral

  • Bienvenido Couso Domínguez
  • María Carmen Vazquez García
  • Segundo Varela Fernández
  • Gisela Velo García
  • Rita Campos López
  • Eva Mª Alonso Fernández
  • Marta Troncoso Casares
  • Pablo Rodríguez Álvarez
  • Dolores Sarmiento Prieto
  • Isabel Graña Pérez

Persoal administración

  • Mª Dolores Gónzalez Gómez
  • Mª Concepción de Dios Fernández

Persoal conserxería

  • Isabel Graña Pérez
  • Juan Carlos Pérez Sánchez
  • María Sonia López Francisco
  • Miriam Freire Fernández

Persoal limpeza

  • María del Carmen González Vázquez
  • Generosa Castro Lama
  • Rubén Álvarez Cid
  • María del Mar Cancelas González